CHI® IONIC PERMANENT SHINE HAIR COLOR

Pirmā matu krāsa bez amonjaka, kas nokrāso matus, krāsošanas laikā padara tos veselīgākus un spīdīgākus!

CHI Ionic Color matu krāsa
Farouk Systems izstrādātā revolucionārā CHI Ionic Color matu krāsas formula ir pirmā pasaulē bez amonjaka un parabēniem (PPD).
 • Tā rada drošu darba vidi frizieriem un klientiem, kā arī nenodara kaitējumu apkārtējai videi.
 • CHI Ionic Color matu krāsas ir drošas matu krāsošanai arī grūtniecības un zīdīšanas laikā!
 • CHI Ionic Color matu krāsai nav ķīmiskās smakas, tā ir ilgnoturīga un sniedz matiem maksimālu aizsardzību un saudzēšanu krāsošanas laikā.
 • Pateicoties sastāvā esošajam dabiskajam zīdam, CHI matu krāsa ne tikai aizsargā matus krāsošanas laikā, bet arī nodrošina lielisku kondicionēšanu, mitrināšanu un nepārspējamu spīdumu.

CHI® IONIC SHINE SHADES -
tā pati Ionic Permanent Shine Cream matu krāsa tikai šķidrā konsistencē!
CHI Ionic Shine Shades matu krāsa
CHI Ionic Shine Shades ir daudzpusīga šķidrā matu krāsa, ko var izmantot kā atsevišķu krāsošanas sistēmu vai kopā ar CHI Ionic Permanent Shine Cream matu krāsu. Viegli sajaucama un uzklājama šķidrā formula ar PDS krāsošanas sistēmu izmantojama dažādas noturības krāsu formulām.

PRIEKŠROCĪBAS UN FUNKCIJAS.

 • Šķidra formula. Tas pats CHI Ionic Permanent Shine Cream krēmkrāsas ieguvums šķidrā konsistencē.
 • Vieglāk klājas, ekonomiskāks izlietojums!
 • Universāla formula - CHI Ionic Shine Shades viegli sajaukt un kombinēt ar CHI Ionic Permanent Shine Cream formulu.
 • PDS krāsu sistēma nodrošina vairākas sajaukšanas iespējas noturīgam, daļēji noturīgam un tonējošam rezultātam.
 • Sastāvā esošie zīds un eļļa uzlabo matu kopējo stāvokli un sniedz tiem spīdumu.

KĀ STRĀDĀ CHI® IONIC MATU KRĀSAS?

CHI matu krāsa sastāv no 3 daļām:
 • krāsas pamata (Silk Creme Base);
 • sārma aģenta (Monoetanolamīns – MEA);
 • krāsu molekulas (CHI Ionic Dyes krāsvielas – oksidējošas, starpproduktu krāsvielas).
Kad visi trīs komponenti tiek sajaukti ar CHI Color Generator (ūdeņraža peroksīdu/H2O2), tiek radīta labvēlīga vide krāsošanas procesam - krāsa atbrīvojas ķīmiskas reakcijas rezultātā matu šķiedras iekšpusē.

CHI 44 ir revolucionārs mūsdienu amerikāņu tehnoloģijas sasniegums. Tā ir 44 neorganisko sastāvdaļu kombinācija (piemēram, keramika, vizla u.c.). Kad keramikas sastāvdaļas aktivizējas ķermeņa siltuma un ūdeņraža peroksīda iedarbības rezultātā, tās kļūst par tālo infrasarkano staru spektra frekvences avotu. Tālo infrasarkano staru viļņi nodrošina labāku krāsas iekļūšanu matu apvalkā (korteksā) bez agresīvas iedarbības uz kutikulas slāni. Jo dziļāka krāsas iespiešanās, jo ilgāka krāsas noturība!
Krāsām CHI Ionic Color ir mitrinošs pamats Silk Creme base, kam piemīt pašregulācijas spēja, tas blīvāk nostiprinās uz porainajām matu daļām, nodrošinot optimālu kondicionēšanu un matu apjoma palielināšanu. Matu krāsošanas laikā krāsa iekļūst katrā matu šķipsnā, nodrošinot krāsas nostiprināšanos mata apvalkā un "ieslēdzot" krāsu matu iekšpusē.
CHI Ionic Color krāsas nesatur amonjaku. Farouk Systems speciālisti aizvietoja nedrošo amonjaku ar mazāk agresīvu, bet tomēr efektīvāku sārmainu vielu – monoetanolamīnu (MEA). Visa krāsošanas procesa laikā MEA atļauj uzturēt pastāvīgu pH līmeni, tādējādi CHI Ionic Color līdzekļi pieder pie tā saucamās neagresīvo matu krāsu kategorijas.

Kad ūdeņraža peroksīds izdala skābekli, tas pārvēršas par ūdeni, bet CHI Ionic Color kļūst par krāsu-kondicionieri. CHI Ionic Color līdzekļu noturēšanas laiks matos neietekmē krāsas izmaiņas, līmeni vai toni.
Savukārt amonjaka saturošajās matu krāsās nav iespējams nodrošināt pastāvīgu pH līmeni nekontrolējamo gāžu, ko rada amonjaks un peroksīds, iedarbības dēļ. Tāpēc ilgāk noturot krāsu matos, krāsojuma rezultāts kļūst tumšāks.

Rezultāti pēc matu krāsošanas ar CHI® krāsām

CHI matu krāsa CHI Ionic Shine Shades
CHI matu krāsa CHI Ionic Shine Shades
CHI matu krāsa CHI Ionic Shine Shades
CHI matu krāsa CHI Ionic Shine Shades
CHI matu krāsa CHI Ionic Shine Shades
CHI matu krāsa CHI Ionic Shine Shades
CHI matu krāsa CHI Ionic Shine Shades
CHI matu krāsa CHI Ionic Shine Shades